ČIŠTĚNÍ PEŘÍ - GSK2105160001

Přejít na obsah
INFO O ČIŠTĚNÍ
Jako naší další službu nabízíme čištění peří. Tedy buď jenpraní a hygienické čištění, nebo kompletní čištění peří a ušití nového sypku.
Z našeho katalogu si je možno vybrat několik druhů sypkoviny a i její barvy. Dále pak u dek různé druhy prošití atd.
Tato technologie čištění, dokonale zbaví vaše peří veškerých nečistot, bakterií, plísní a roztočů.
Při tomto čištění dochází k 4 fázovému procesu: nejprve dochází ke kypření, rozbíjení chomáčků slepeného peří a odstranění velkých nečistot.
V dalším cyklu v kterém se vykoná další kypření a propařování se odděluje hrubý odpad, úlomky peří a mechan. nečistoty, přidává se antistatický přípravek(proti pozdějšímu slepování peří do chomáčků). V předposlední fázi se peří propařuje suchou parou o teplotě 350 stupňů C(peří nevlhne), desinfikuje a suší. Vysoká teplota 350 stupňů Celsia ničí roztoče, bakterie i plísně. Znovu se přidává antistatický přípravek. V konečné fázi se vyčištěné, provoněné a usušené peří přivádí potrubím přímo do nově ušité sypkoviny, popř. pytle apod. Tento proces trvá 20-30 min. a do jedné várky se vejde maximálně 3 kg peří.
Následně dochází k prošívání přikrývky do uzavřených obrazců, v kterých nemůže docházet k přesypání peří, takže i po několika letech používání přikrývky máte v přikrývce peří stále rovnoměrně rozptýlené.

Návrat na obsah